KONTAKT
ADRES

Cultúrlann Uí Chanáin,
37 Great James St,
Derry,
BT48 7DF

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

© 2017 by MN. Proudly created with Wix.com

KURSY DLA SZKÓŁ

Naszą działalność opieramy na przyjacielskich relacjach ze szkołami,
z którymi współpracujemy bezpośrednio. Dzięki temu możemy zapewnić ceny konkurencyjne na rynku oraz tak zaplanować kurs, by jak najbardziej odpowiadał on potrzebom uczniów. Tworzone przez nas pakiety wyjazdowe są atrakcyjne dla młodzieży. Jest czas na naukę, wycieczki
i rozrywki. Lekcje angielskiego prowadzoną wysoko wykwalifikowani nauczyciele native speaker.  To idealna propozycja dla uczniów ciekawych świata, pragnących poznać kulturę irlandzką i rozwijać swoje umiejętności językowe. Już po tygodniu pobytu w Derry znacznie poprawi się ich zdolność komunikacji, nabiorą więcej śmiałości i pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim. Przy okazji młodzież będzie miała okazję poznać prawdziwą kulturę irlandzką i zobaczyć fascynujące miejsca, które zainspirowały scenarzystów serialu "Gra o tron". A życzliwość
i sympatia mieszkańców Derry sprawią, że miasto to stanie się tak bliskie ich sercu niczym drugi dom. Zapraszamy do Derry!

RAMOWA OFERTA WYJAZDU EDUKACYJNO-

WYPOCZYNKOWEGO 2019

TERMIN: DO UZGODNIENIA

GRUPA  min. 20 osobowa

DZIEŃ 1: Przylot do Dublina, skąd autokarem grupa wyruszy do Derry. Na miejscu spotkanie z pracownikiem NWA i odbiór uczniów przez rodziny goszczące.   

DZIEŃ 2: Całodniowa wycieczka do Giant’s Causeway - Grobli Olbrzyma unikalnego skalnego klifu na wybrzeżu oceanu wpisanego na listę dziedzictwa UNESCO (lunch pakowany, obiado-kolacja po powrocie)

DZIEŃ 3: Spotkanie w szkole: wprowadzenie, pakiet powitalny, spacer po mieście, przerwa na lunch, 3 godziny lekcji języka angielskiego. Odbiór przez rodziny, obiado-kolacja w domu, a następnie wyjście na kręgle, ściankę wspinaczkową lub inna aktywność sportowa.  

DZIEŃ 4-7: Uczniowie będą spotykali się rano w szkole na zajęciach języka angielskiego
(3 godziny dziennie), lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych native speakers. Po południu i wieczorem - zajęcia dodatkowe, w których uczniowie poznają bliżej kulturę irlandzką, taniec. Uczniowie będą też spędzać czas z rodzinami goszczącymi.

W programie przewidziana jest też jeszcze jedna, półdniowa wycieczka.   

DZIEŃ 8: Przejazd z Derry na lotnisko do Dublina. Wylot do Polski.

 

 

CENA WYJAZDU 410 £/osoba łącznie z transferem lotniskowym

​Do ceny należy doliczyć:

  • Koszt biletu lotniczego - zależny od aktualnych cen przewoźnika

  • Ubezpieczenie turystyczne - zależne od ubezpieczyciela