KONTAKT
ADRES

Cultúrlann Uí Chanáin,
37 Great James St,
Derry,
BT48 7DF

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

© 2017 by MN. Proudly created with Wix.com

Język angielski otwiera drzwi do podróży po całym świecie. Jesteśmy dumni z tego, że od 20 lat możemy

w tym pomagać naszym uczniom. Co roku odwiedza nas prawie 1500 osób z Europy i ze świata. Przyjeżdżają ze szkolną wycieczką, prywatnie lub z Erasmusa. Dokładamy wszelkich starań, by nie zawieść ich oczekiwań. Gwarantujemy najwyższą jakość nauki. Posiadamy m.in. akredytację przez British Council oraz system jakości ISO 9001. Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym Cambridge, IELTS i TRINITY, a także centrum szkolenia nauczycieli CertTESOL. Nieustannie wprowadzamy kolejne innowacje.  Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego studenta, rodzinną atmosferą i obsługą na najwyższym poziomie.

HELLO!

SIEDZIBA

Obecnie nasze biuro i sale wykładowe mieszczą się w Centrum Kultury Irlandzkiej. Budynek zachwyca nowoczesną formą i aranżacją.  

MISJA

Uczeń jest dla nas najważniejszy. Dlatego staramy się tak dopasować kursy, by idealnie odpowiadały potrzebom osób, które wybrały naszą szkołę.

RODZINY

Współpracujące z nami rodziny goszczące to ludzie życzliwi, godni zaufania, znani
i sprawdzeni.
Wszyscy są rdzennymi mieszkańcami Irlandii.

DLACZEGO DERRY

Miejsc do nauki angielskiego jest wiele, ale Derry
jest tylko jedno. To miasto z duszą i niezwykłą historią. Pełne zabytków, wydarzeń kulturalnych oraz atrakcji. Przyjazne i bezpieczne. Jego mieszkańcy słyną ze swojej gościnności, serdeczności i zawsze
są chętni do pomocy. Dzięki temu w Derry każdy

czuje się dobrze i chętnie tu powraca.